Playshoes, czyli buty do zadań specjalnych

Playshoes, czyli buty do zadań specjalnych

Rodzice doskonale znają ten problem, kiedy maluch przed wyjściem nie chce założyć butów. I nie ma się co dziwić – dziecko w pewnym wieku chce już samo decydować o tym, w co się ubiera i niekiedy skrzętnie dobiera części swojej garderoby. Tak też dzieje się z butami – jeśli nie podobają się dziecku, to nie chce ich założyć. Jakie zatem buty wybrać, by maluch zakładał je z radością, a poza tym były one solidne? Playshoes! Już opowiadamy o nich więcej!

Buty Playshoes

Playshoes to niemiecka marka, która produkuje wysokiej jakości wodoodporne obuwie , a także odzież przeciwdeszczową dla dzieci. Od 1997 roku produkty Playshoes  zachwycają w całej Europie i wiele rodzin docenia rozwiązania, które oferuje ta firma. Nie da się ukryć, ze niekiedy produkty, które kupujemy w popularnych sklepach, nie wytrzymają ani jednego sezonu, a nie należą do najtańszych. Takie sytuacje w przypadku Playshoes nie mają miejsca. Otóż znajdziemy wiele rodzin, które doceniają wysoką jakość tych produktów. Ponadto to, co je wyróżnia, to także niepowtarzalny design i kolorystyka. Wszystko to sprawia, że maluchy chętnie je zakładają przed wyjście na świeże powietrze nawet w deszczowe dni.

Wysoka jakość wykonywanych produktów

Marka Playshoes to coś więcej niż tylko buty. Tutaj nie ma miejsca na przeciętność. Playshoes to wysokie standardy i dokładnie dobrane materiały, które są przede wszystkim bezpieczne. Warto wiedzieć, że materiały wykorzystywane do produkcji butów czy odzieży marki Playshoes nie zawierają szkodliwych substancji ani barwników. Ponadto wyróżniają się one odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia oraz zmienne warunki atmosferyczne. Nie musimy się obawiać, ze naszym dzieciom będzie zimno w tych butkach – nic takiego. Ponadto nie ma możliwości, by buty marki Playshoes przemokły. Żadne kałuże nie są im straszne, a jak wiadomo, maluchy uwielbiają zabawy w kałużach w deszczowe dni, których jesienią nie brakuje.

Kolorowy zawrót głowy

Nudne i monotematyczne buty wcale nie są atrakcyjne dla dzieci. Nie da się ukryć, że dla wielu maluchów wyjście do żłobka, przedszkola czy nawet do szkoły to prawdziwe wyzwanie, okupione niekiedy silnymi protestami. Jesień ma również to do siebie, ze nie brakuje w niej deszczu i powstających w wyniku opadów kałuż. Rodzice, którzy odprowadzają dzieci do placówek, wiedzą, jak trudno jest upilnować malucha, by nie wskakiwał do kałuż. Z butami marki Playshoes wyprawa do szkoły czy na spacer może być wspaniałą zabawą. Nie musimy obawiać się, że dziecko przemoczy buty. Ponadto buty te są wykonane z materiałów o dużej elastyczności, dzięki czemu są naprawdę wygodne i maluch może poruszać siew  nich swobodnie. Dodatkowo są one wyposażone w ściągacz, który uchroni stopę przed kontaktem z wodą – nawet największe skoki do wody będą bezpieczne.

Dlaczego warto wybrać buty marki Playshoes?

Buty marki Playshoes są miękkie, elastyczne, a co za tym idzie – wygodne. Ponadto wykonane są z naturalnego kauczuku i dzięki temu są pozbawione PVC. Wyposażenie ich w ściągacz pozwala na ochronę przed kontaktem z wodą i przemoczeniem. Ponadto takie rozwiązanie sprawia, że kalosze trzymają się na nodze solidniej i nie spadają. Warto również zaznaczyć, ze buty matki Playshoes są wyposażone w elementy odblaskowe oraz tekstylną wyściółkę wewnątrz. Jeżeli zależy nam na wyposażeniu tych butów we wkładki i ocieplacze, możemy z powodzeniem wybrać te marki Playshoes, które są dostosowane do kaloszy tej firmy. Taka wkładka z pewnością zapewni dzieciom większą izolację, a w przypadku dzieci, które posiadają szczupłe stopy, sprawią, ze bucik będzie lepiej leżał.

Buty ponadczasowe Dzięki temu, ze buty marki Playshoes są teorzone z myślą o dzieciach, z powodzeniem możemy znaleźć w nich dowolne wzory i kolory, które spodobają się naszym maluchom. Może warto pozwolić dziecku wybrać swoje wymarzone buty? Takie rozwiązanie z pewnością zachęci malucha do zakładania własnego zakupu. Wyjścia do przedszkola czy an spacer wcale nie musza być nudne i okupione walką o ubieranie się. Kalosze marki Playshoes mogą nam to znacznie ułatwić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *